Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Pilkington Lider przyszłości - Moto Idea

W połowie kwietnia 2016 r. odbyła się we Wrocławiu siódma konferencja Moto Idea. Jest to dwudniowe spotkanie skupiająca przedstawicieli branży przemysłu motoryzacyjnego.
– Konferencja jest bardzo ważnym wydarzeniem dla przedsiębiorców tej samej branży, łączącym producentów różnych komponentów do samochodów. Umożliwia wymianę doświadczeń, inspiruje i podsumowuje ostatnie 20 lat zmian w polskiej gospodarce – powiedział na podsumowanie konferencji Ryszard Jania, prezes Pilkington Automotive Poland.

Ryszard Jania - Prezes Pilkington Automotive Poland

Podczas spotkania nagrodzono najlepsze przedsiębiorstwa w kategoriach: Market Leader w pojazdach osobowych oraz silnikach, Market Leader dla pozostałych producentów pojazdów, Top Supplier oraz The Leader of The Future. W kategorii Lidera Przyszłości wyróżniane są firmy, których działania bezpośrednio wpływają na przyszłość i rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce. W tegorocznej edycji Srebrną Moto Ideę w kategorii The Leader of The Future otrzymał Pilkington Automotive Poland. Ukończona w ubiegłym roku budowa fabryki innowacyjnych szyb samochodowych w Chmielowie k. Tarnobrzega jest jedną z największych inwestycji zagranicznych ostatnich lat w Polsce –
Skuteczne konkurowanie na globalnym rynku wymaga dziś od nas stosowania najbardziej innowacyjnych technologii i nowoczesnych metod  zarządzania – powiedział Ryszard Jania, Prezes Pilkington Automotive Poland.– Wyróżnienie przyznane przez Kapitułę Konkursu Moto Idea jest ukoronowaniem dotychczasowych działań. Jesteśmy przekonani, że nasza aktywność i zrealizowane inwestycje pozytywnie wpłyną na sektor motoryzacyjny i rozwój gospodarczy regionu.

Technologie innowacyjne na światową skalę

Produkcja innowacyjnych szyb samochodowych w Polsce - Pilkington Tarnobrzeg

Firma Pilkington Automotive Poland jest właścicielem dwóch nowoczesnych zakładów produkcyjnych – fabryki w Sandomierzu oraz fabryki w Chmielowie (gm. Nowa Dęba). Powstają w nich wszystkie rodzaje szyb samochodowych dla aut osobowych, dostawczych i dla ciężarówek. Nasze szyby dostarczane są na pierwszy montaż do fabryk samochodów OEM oraz na rynek części zamiennych. Najwyższej jakości markowe szyb samochodowe Pilkington dostępne są w ogólnopolskiej sieci warsztatów. Pilkington Automotive Poland jest jednym z największych pracodawców w regionie. Obecnie Spółka zatrudnia ponad 2000 pracowników oraz 500 osób zatrudniają firmy współpracujące.

Moto Idea dla najlepszych

Nagrody Moto  Idea 2016. Czwarty od lewej Ryszard Jania - Prezes Pilkington Automotive Poland. fot.Marek Darnikowski

Konferencja Moto Idea jest jednym z największych spotkań branży samochodowej w Polsce., Biorą w niej udział przedstawiciele kadry zarządzającej firm produkcyjnych sektora motoryzacyjnego i branż pokrewnych oraz firmy certyfikujące, kancelarie prawne, środowiska naukowe i akademickie. Nagrody Moto Idea przyznawane są wyróżniającym się przedsiębiorstwom na polskim rynku. Kandydaci nominowani do konkursu zapraszani są do udziału na podstawie opinii wydanej przez Kapitułę Konkursu, złożoną z przedstawicieli branży.

e-max.it: your social media marketing partner

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN