Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Szukasz szyby w niskiej cenie?
U nas dodatkowo dostaniesz światową jakość! Sprawdź sam.

Szyby samochodowe Białystok, Suwałki, Łomża - wymiana - naprawa - Woj. Podlaskie

e-max.it: your social media marketing partner
Klienci od lat doceniają wysoką jakość naszych usług, sprawną realizację zleceń i bogaty wybór przeszkleń spełniających te same parametry jakościowe, co wyroby od producentów. Oferowane przez Pilkington szyby samochodowe standardowo odpowiadają wymaganiom systemu ADAS. Ponadto mają status oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu stanowią doskonały wybór, jeśli chodzi o wymianę przeszkleń w autach. Jeżeli tylko uszkodzenie powierzchni nie okaże się zbyt rozległe ani zlokalizowane w pobliżu krawędzi, możemy się zająć jego naprawą.

W województwie podlaskim zapraszamy do salonów partnerskich Pilkington. Mieszczą się w Łomży, Białymstoku i Suwałkach i proponują profesjonalne usługi auto glass.

Oferta Pilkington – naprawa i wymiana szyb w pojazdach

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych fachowców, by dostarczać naszym klientom usługi naprawy przeszkleń samochodowych na najwyższym poziomie. Do tego proponujemy auto szyby w wielu wariantach przeznaczonych do pojazdów licznych marek. W efekcie oferta Pilkington to najlepszy wybór dla każdego, kto chce zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy, co przełoży się na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Jeśli naprawa uszkodzenia okaże się niemożliwa, nie ma powodów do obaw – w zakres usług auto glass wchodzi wymiana szyb samochodowych. Przeprowadzamy ją w możliwie jak najbardziej sprawny sposób, by nie było potrzeby pozostawiania pojazdu w salonie partnerskim Pilkington na długi czas.

Jak przebiega naprawa uszkodzonej auto szyby?

Pierwszą czynnością jest ocena stanu technicznego przeszklenia i określenie czy uszkodzenie kwalifikuje się do usunięcia. Naprawa szyb samochodowych jest bowiem możliwa, jeżeli pęknięcie lub odprysk ma średnicę nie większą niż 22 mm, znajduje się w odległości od krawędzi większej niż 10 cm i nie jest zlokalizowane w polu widzenia kierowcy. W innym przypadku konieczna okazuje się wymiana auto części.

W Pilkington wszelkie etapy realizacji przeprowadzamy z należytą starannością i w możliwie jak najkrótszym czasie. Procedurę rozpoczynamy od oczyszczenia uszkodzonego miejsca – konieczne jest usunięcie zabrudzeń i wilgoci. Następnie wypełniamy ubytek specjalną żywicą i utwardzamy ją z użyciem światła UV. Na zakończenie starannie polerujemy powierzchnię. Naprawa auto szyby w Pilkington zajmuje zwykle około 20 minut.

Procedura wymiany szyb w salonach partnerskich Pilkington

W niektórych przypadkach niezbędna jest wymiana szyby samochodowej. Procedura obejmuje usunięcie uszkodzonego przeszklenia, staranny dobór fabrycznie nowej części i fachowy montaż z wykorzystaniem specjalistycznego kleju. Dzięki temu efekt starań fachowców Pilkington cechuje się doskonałą szczelnością i stabilnym przyleganiem do karoserii pojazdu.

Zarówno naprawa, jak i wymiana przeszkleń samochodowych przebiegają z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki temu usługi Pilkington z zakresu auto glass to doskonały wybór dla właścicieli pojazdów, którym zależy na sprawnej realizacji i przystępnych cenach. Zapraszamy do kontaktu z wybranym salonem partnerskim w województwie podlaskim w Suwałkach, Białymstoku albo Łomży. Gwarantujemy wysoką jakość usług związanych z naprawą oraz wymianą szyb samochodowych.

Auto Szyby - Pilkington Team Partner

Białystok
zobacz więcej »

Daz-Tronik - Pilkington Team Partner

Suwałki
zobacz więcej »

El-Lack Autoszyby - Pilkington Team Partner

Łomża
zobacz więcej »

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN