Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Szyby samochodowe Kraków - wymiana - naprawa - Woj. Małopolskie

e-max.it: your social media marketing partner
Nie tylko specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej klasy przeszkleń do pojazdów, ale też świadczymy związane z nimi usługi. Szyby samochodowe bez względu na rodzaj mogą ulec uszkodzeniom, które ograniczą ich funkcjonalność. Dlatego w zakres naszej oferty wchodzi ich wymiana oraz naprawa w autach rozmaitych marek. W województwie małopolskim zapraszamy do naszego salonu firmowego w Krakowie lub placówek partnerskich w Myślenicach, Skawinie i Nowym Targu – adresy i godziny otwarcia poszczególnych punktów dostępne są na stronie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub składania wizyt w Pilkington.

Skorzystaj z wymiany szyb w Krakowie

Dostępne w ofercie Pilkington auto szyby cechują się bardzo dobrymi właściwościami optycznymi i parametrami wytrzymałościowymi. Stanowią zatem najlepszy wybór, jeśli chodzi o wymianę uszkodzonych przeszkleń. Dzięki dostępności wielu modeli możemy zaproponować wariant dobrany do auta konkretnej marki i z określonego rocznika. Do wyboru są egzemplarze przednie, tylne i boczne.

Wymiana szyb samochodowych w Pilkington odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości. W pierwszej kolejności nasi fachowcy oceniają, czy uszkodzona powierzchnia kwalifikuje się do naprawy. Jeśli konieczne okaże się usunięcie przeszklenia i zastąpienie go nowym, cały proces przebiega w jak najbardziej sprawny i profesjonalny sposób. Wykorzystywane przez nas wyroby samochodowe mają status Oryginalnych Części Zamiennych. Dzięki temu efekt wymiany dokonanej w Pilkington charakteryzuje się solidnością i stabilnością, co przekłada się na komfort jazdy, a także bezpieczeństwo użytkowników auta.

Warto wiedzieć, że ta procedura nie zawsze jest konieczna. W niektórych przypadkach rozwiązaniem problemu może okazać się naprawa szyb samochodowych, która dodatkowo ogranicza ryzyko dalszego pękania powierzchni.

Usługi naprawy auto szyb w Pilkington

Oprócz całkowitej wymiany auto przeszkleń zajmujemy się także ich naprawą. W Pilkington sprawnie przeprowadzamy cały proces, aby klienci nie musieli na długi czas pozostawiać pojazdu w warsztacie samochodowym. Konieczna jest jednak fachowa ocena uszkodzenia szyby, nie wszystkie bowiem kwalifikują się do naprawy. Jeśli pęknięcie, odprysk lub inny defekt na powierzchni auta okaże się zbyt głęboki bądź rozległy, może stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

Korzystając z usług Pilkington, można liczyć na przywrócenie nawet do 95% pierwotnej wytrzymałości powierzchni. Naprawa uszkodzeń to dobra alternatywa dla procesu, jakim jest wymiana szyby samochodowej - wiąże się bowiem z niższym kosztem i krótszym czasem realizacji.

Zapraszamy do salonów Pilkington w Małopolsce

Usługi z zakresu auto glass świadczymy w wielu miastach na terenie Polski. W województwie małopolskim z naprawy lub wymiany szyb samochodowych można skorzystać w Krakowie, a także Nowym Targu, Myślenicach i Skawinie. Zachęcamy więc do kontaktu z wybranym punktem Pilkington. Nasi fachowcy z przyjemnością udzielą potrzebnych informacji na temat wybranej usługi.

Firmowy serwis szyb samochodowych Pilkington Automotive Sp. z o.o.

Kraków ul. Portowa 22A, róg Portowej i Stoczniowców, na Dąbiu, niedaleko tamy na Wiśle.
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
zobacz więcej »

Auto-Lak - Pilkington Team Partner

Myślenice
zobacz więcej »

Auto-Lak - Pilkington Team Partner

Skawina
zobacz więcej »

Szyby Samochodowe Worwa - Pilkington Team Partner

Nowy Targ
zobacz więcej »

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN