Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Szukasz szyby w niskiej cenie?
U nas dodatkowo dostaniesz światową jakość! Sprawdź sam.

Szyby samochodowe Gorzów Wlkp, Zielona Góra - wymiana - naprawa - Woj. Lubuskie

e-max.it: your social media marketing partner
Połączenie fachowej obsługi i indywidualnego podejścia do każdej realizacji to czynniki, dzięki którym klienci doceniają nasze usługi z zakresu auto glass. Dodatkowym atutem jest fakt, że oferujemy szyby samochodowe cechujące się wysoką jakością wykonania – spełniają te same parametry, co części pochodzące od oryginalnych producentów. Dzięki temu ich wymiana w Pilkington to gwarancja zyskania solidnych wyrobów do aut o bardzo dobrych parametrach optycznych. Zajmujemy się także naprawą samochodowych przeszkleń przednich, bocznych i tylnych. Zachęcamy do składania wizyt w naszych serwisach partnerskich, które w województwie lubuskim mieszczą się w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze.

Serwis szyb samochodowych – usługi Pilkington

Warto wiedzieć, że auto szyby to niezwykle istotne elementy pojazdu – jakiekolwiek uszkodzenia, pojawiające się na ich powierzchni, nie tylko obniżają komfort jazdy, ale też stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Mogą bowiem negatywnie wpływać na widoczność kierowcy, a tym samym spowalniać jego czas reakcji. Dlatego w przypadku wystąpienia ubytków należy natychmiast zgłosić się do serwisu świadczącego usługi z zakresu auto glass.

W Pilkington nie tylko zapewniamy dostępność fabrycznie nowych przeszkleń do różnego rodzaju pojazdów. W zakres naszych usług wchodzi także wymiana szyb samochodowych oraz ich naprawa po wcześniejszej ocenie fachowców. W obydwu przypadkach zapewniamy sprawną realizację z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi i materiałów.

Profesjonalna wymiana auto szyb – Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra

Nie zawsze konieczna jest wymiana szyby samochodowej. W pewnych przypadkach bardziej opłacalnym rozwiązaniem może być usunięcie pęknięcia czy wyszczerbienia utrudniającego korzystanie z pojazdu. Jest to możliwe, jeśli uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy auto szyby. Musi więc znajdować się w pewnej odległości od krawędzi, nie może być zbyt rozległe ani występować na specjalistycznej powierzchni o określonych właściwościach.

Fachowcy Pilkington w pierwszej kolejności oceniają więc charakter uszkodzenia. Następnie wskazują, czy konieczna jest wymiana przeszkleń, czy też możliwa jest naprawa szyb samochodowych. Usunięcie uszkodzenia z powierzchni auta jest zdecydowanie bardziej opłacalne finansowo i związane z krótszym czasem realizacji.

Skorzystaj z usług Pilkington w województwie lubuskim

Chcesz wymienić przeszklenie i cieszyć się przy tym korzystną ceną? A może zależy Ci na sprawnej i przystępnej finansowo naprawie uszkodzenia? W obydwu przypadkach mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – te usługi z zakresu auto glass świadczymy w naszych serwisach!

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wymiana czy naprawa szyby samochodowej, oferta Pilkington to najlepszy wybór. W województwie lubuskim skorzystasz z niej w placówkach partnerskich w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim. Informacje na temat adresów warsztatów i dane kontaktowe znajdziesz w szczegółach każdego serwisu. Nie zwlekaj i już teraz sprawdź szczegóły dotyczące usług związanych z przeszkleniami samochodowymi w naszym wykonaniu.

Bartex Auto-Szyby - Pilkington Team Partner

Gorzów Wielkopolski
zobacz więcej »

MTS Auto-Szyby Sp.j. - Pilkington Team Partner

Zielona Góra
zobacz więcej »

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN