Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Szukasz szyby w niskiej cenie?
U nas dodatkowo dostaniesz światową jakość! Sprawdź sam.

Szyby samochodowe Kielce, Sandomierz - wymiana - naprawa - Woj. Świętokrzyskie

e-max.it: your social media marketing partner
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią jest dobry stan techniczny przeszkleń – zarówno przednich, jak i tylnych oraz bocznych. Dlatego w Pilkington dostarczamy szyby samochodowe, których jakość dorównuje wyrobom od producenta. Przekłada się to na idealne dopasowanie do każdego modelu auta, dzięki czemu korzystanie z pojazdu jest komfortowe i bezpieczne. Niewłaściwie dobrana powierzchnia może bowiem generować hałas w trakcie jazdy, a także skutkować pogorszeniem widoczności kierowcy. Zajmujemy się wymianą oraz naprawą przeszkleń, jeśli jest taka możliwość. W województwie świętokrzyskim z usług Pilkington z zakresu auto glass można skorzystać w placówkach partnerskich zlokalizowanych w Sandomierzu i Kielcach – zapraszamy!

Centrum szyb samochodowych w województwie świętokrzyskim

W naszej ofercie dostępne są fabrycznie nowe auto szyby przeznaczone pojazdów samochodowych wielu marek z różnych roczników. Dzięki temu docieramy do szerokiego grona klientów zainteresowanych wymianą uszkodzonych przeszkleń. W pierwszej kolejności specjaliści Pilkington dokonują fachowej oceny stanu technicznego powierzchni. Na tej podstawie można stwierdzić, czy możliwa jest naprawa szyb samochodowych. Jeśli jednak uszkodzenie będzie zbyt rozległe lub znajduje się za blisko krawędzi, przywrócenie sprawności przeszklenia może okazać się niemożliwe. Wówczas konieczna okazuje się jego wymiana w aucie.

W Pilkington dbamy o zachowanie pełnego profesjonalizmu na każdym etapie realizacji. Dzięki temu usługi auto glass wykonujemy w krótkim czasie i z uwzględnieniem montażu niezbędnych dodatków. Wymiana szyb samochodowych w naszych salonach to doskonała propozycja w sytuacjach, w których naprawa nie wchodzi w grę.

Fachowe usługi z zakresu auto glass – oferta Pilkington

Uważnie dobieramy wariant przeszklenia do konkretnego auta, a następnie przystępujemy do niezbędnych czynności. Dzięki temu wymiana szyby samochodowej w Pilkington to gwarancja zyskania precyzyjnie dopasowanego przeszklenia odznaczającego się doskonałymi właściwościami optycznymi. Do tego możemy zaproponować nowe pióra wycieraczek, naniesienie powłoki hydrofobowej i inne dodatkowe usługi auto glass.

Jeśli naprawa jest niemożliwa, zastąpienie uszkodzonej szyby samochodowej bocznej, przedniej lub tylnej nową to przystępne cenowo rozwiązanie, z którego mogą skorzystać właściciele pojazdów osobowych, ciężarowych i nie tylko. Gwarantujemy sprawną realizację, uważny dobór nowego przeszklenia oraz korzystanie z wiedzy i doświadczenia specjalistów Pilkington.

Profesjonalna naprawa i wymiana auto szyb w Kielcach i Sandomierzu

Dążymy do tego, by z usług auto glass mogli skorzystać klienci z dowolnego zakątka Polski, również w województwie świętokrzyskim. Dlatego oferujemy wymianę zużytych przeszkleń oraz naprawę uszkodzonych szyb samochodowych w salonach partnerskich zlokalizowanych w Sandomierzu i Kielcach. Adres i dane kontaktowe każdego punktu dostępne są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oraz skorzystania z oferty naprawy i wymiany przeszkleń w placówkach Pilkington.

Auto-Marco - Pilkington Team Partner

Sandomierz
zobacz więcej »

Autofenix - Pilkington Team Partner

Kielce
zobacz więcej »

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN