Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Szyby samochodowe Poznań - wymiana - naprawa - Woj. Wielkopolskie

e-max.it: your social media marketing partner
Dbając o kompleksowość naszej oferty, proponujemy duży wybór części zamiennych do pojazdów rozmaitych marek. Dzięki temu mamy pewność, że w Pilkington każdy klient znajdzie szyby samochodowe przednie, tylne i boczne idealnie dopasowane do konkretnego auta. Nasze punkty mieszczą w województwie wielkopolskim – zapraszamy do serwisu firmowego w Poznaniu oraz placówek partnerskich w Koninie, Komornikach, Lesznie, Gnieźnie i Pile. Świadczymy w nich profesjonalne usługi, takie jak wymiana szyb samochodowych i naprawa uszkodzonych powierzchni po uprzedniej ocenie dokonanej przez specjalistów Pilkington.

Fabrycznie nowe szyby samochodowe - Poznań i okolice

Niezależnie od tego, jakiej auto szyby szukasz, na pewno znajdziesz ją w naszej ofercie. Proponujemy bowiem warianty przeznaczone do wielu samochodowych marek oraz zajmujemy się ich naprawą i wymianą. Asortyment Pilkington obejmuje przeszklenia pasujące do konkretnych modeli z określonych roczników. Są fabrycznie nowe i spełniają te same wymogi, co wyroby od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że każdy klient będzie mieć możliwość skorzystania z naszych usług, takich jak naprawa szyb samochodowych i ich wymiana oraz będzie usatysfakcjonowany efektem.

Zatrudniamy zespół profesjonalistów, którzy w kompleksowy sposób podchodzą do każdego zlecenia – czy to w auto serwisie firmowym, czy w placówce partnerskiej Pilkington. W razie potrzeby służą doradztwem, a przed przystąpieniem do pracy dokonują fachowej oceny części, by określić, czy konieczna jest wymiana szyby samochodowej, czy możliwa jest jej naprawa. Jest to bardzo istotne, ponieważ nie wszystkie uszkodzenia powierzchni kwalifikują się do usunięcia tak, by nie wpłynęło to znacznie na stan techniczny elementu.

Usługi wymiany i naprawy auto szyb w Pilkington

Produkujemy auto szyby w taki sposób, aby nie tylko pasowały do wielu modeli pojazdów samochodowych, ale też odznaczały się bardzo dobrymi parametrami optycznymi i wytrzymałościowymi. W Pilkington zajmujemy się również ich wymianą i naprawą, a do każdej realizacji podchodzimy z najwyższą starannością. W efekcie klienci mogą liczyć na fachowość w każdym aspekcie usług z zakresu auto glass.

Przykładamy dużą wagę do sprawności wykonywania prac, by nie wiązały się one z koniecznością pozostawienia auta w warsztacie Pilkington na długi czas. Naprawa uszkodzonej powierzchni zajmuje nam około 20 minut i umożliwia przywrócenie nawet 95% oryginalnej wytrzymałości w miejscu zniszczenia. Z kolei wymiana trwa zwykle do 3 godzin, ponieważ wymaga dokładnego przeprowadzenia wielu czynności, by zapewnić dopracowany w każdym szczególe efekt.

Odwiedź serwis Pilkington w Poznaniu

Z naszych usług związanych z przywróceniem dobrego stanu szyb samochodowych lub zastąpieniem ich nowymi można skorzystać w wielu punktach na terenie całej Polski. Zachęcamy więc do zapoznania się z mapą naszych salonów firmowych i placówek partnerskich w Poznaniu, Lesznie, Pile oraz innych miastach w województwie wielkopolskim. W przypadku pytań na temat wymiany lub naprawy auto części w Pilkington prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Firmowy serwis szyb samochodowych Pilkington Automotive Sp. z o.o.

Poznań ul. Hawelańska 1. Lokalizacja pomiędzy ul. Lechicką a Naramowicką. Dzielnica Winogrady.
zobacz więcej »

Auto Szyby Maciej Broniszewski – Pilkington Team Partner

Konin wjazd w prawo przed Konwartem jadąc od strony Konina w kierunku Niesłusza
zobacz więcej »

K.R.Glass Auto-Szyby Maria Koberska - Pilkington Team Partner

Poznań przy ul.Głogowskiej
zobacz więcej »

K.R.Glass Auto-Szyby Maria Koberska - Pilkington Team Partner

Komorniki
zobacz więcej »

KingBell – Pilkington Team Partner

Piła ul. Krzywa 23
zobacz więcej »

TOM-CAR Jerzy Tomczyk - Pilkington Team Partner

Leszno
zobacz więcej »

Auto Szyby Gniezno - Pilkington Team Partner

Gniezno
zobacz więcej »

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN