Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Szukasz szyby w niskiej cenie?
U nas dodatkowo dostaniesz światową jakość! Sprawdź sam.

Szyby samochodowe Rzeszów - wymiana - naprawa - Woj. Podkarpackie

e-max.it: your social media marketing partner
Uszkodzenie przeszklenia utrudnia korzystanie z pojazdu lub nawet stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa? W takim razie zapraszamy do salonów Pilkington w województwie podkarpackim. Wymieniamy i naprawiamy szyby samochodowe w punktach zlokalizowanych w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Dębicy, Nisku i Krośnie. Dane kontaktowe i adresy konkretnych auto salonów dostępne są na naszej stronie internetowej - zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów na temat usług Pilkington.

Kompleksowe usługi z zakresu auto glass

Auto szyby mogą ulec uszkodzeniu ze względu na różne czynniki - nagłą zmianę temperatur, wady fabryczne, usterki mechaniczne i nie tylko. Pojawiające się na powierzchni odpryski, pęknięcia lub inne niedoskonałości negatywnie wpływają na komfort korzystania z pojazdu samochodowego i ograniczają funkcjonalność przeszklenia.

Wówczas pomocna okazuje się wymiana szyb samochodowych – o ile dane uszkodzenie nie kwalifikuje się do naprawy. Konieczna jest zatem fachowa ocena specjalistów Pilkington, którzy analizują charakter i rozległość powstałej wady powierzchni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży auto przeszkleń są w stanie zaproponować rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w danym przypadku.

Usługi wymiany i naprawy auto szyb – Pilkington

Jeśli uszkodzenie nie jest zbyt rozległe i głębokie, a także nie znajduje się w polu widzenia kierowcy auta, możliwa jest naprawa szyb samochodowych zamiast ich wymiany. W Pilkington gwarantujemy sprawną realizację usługi, dzięki której można przywrócić do 95% pierwotnej wytrzymałości powierzchni. Przekłada się to na poprawę widoczności i komfortu korzystania z pojazdu. Istnieją jednak pewne warunki, takie jak maksymalna średnica uszkodzenia, która nie powinna przekroczyć 22 mm, czy odległość od krawędzi (nie większa niż 10 cm).

Jeżeli ocena specjalistów przyniesie negatywny wynik pod względem możliwości naprawy, konieczna może okazać się wymiana szyby samochodowej. W ofercie Pilkington dostępne są fabrycznie nowe auto przeszklenia przeznaczone do wielu modeli pojazdów rozmaitych marek. Proponujemy warianty przednie, tylne i boczne. Każdy z nich charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami optycznymi i solidnym wykonaniem zgodnie ze wzorcem producenta, dzięki czemu świetnie nadaje się do wymiany zużytych przeszkleń.

Ciesz się doskonałym stanem technicznym szyby samochodowej

Naprawa auto szyby w Pilkington wiąże się nie tylko ze sprawną realizacją usługi, która umożliwia szybki powrót do korzystania z pojazdu samochodowego. Zapewniamy również atrakcyjną cenę, wynoszącą od 200 do 250 zł brutto. Warto mieć na uwadze fakt, że dbamy o kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Dlatego, jeśli naprawa uszkodzenia okaże się niemożliwa, zajmiemy się wymianą przeszklenia. Wykorzystamy w tym celu markową szybę samochodową Pilkington i zaoferujemy rabat.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług z zakresu auto glass, które obejmują naprawę i wymianę uszkodzonych przeszkleń, zapraszamy do salonów w województwie małopolskim. Punkty partnerskie Pilkington mieszczą się w takich miastach jak Rzeszów, Krosno, Tarnobrzeg, Dębica czy Nisko. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej realizacji i fachową obsługę.

Auto Szyby EUROBENZ Tarnobrzeg - Pilkington Team Partner

Tarnobrzeg Stacja Eurobenz, wjazd od ul Sikorskiego, wyjazd z Tarnobrzega na Mielec
zobacz więcej »

Auto Szyby Sprzedaż i Montaż - Pilkington Team Partner

Krosno
zobacz więcej »

Auto Szyby Marian Tutak - Pilkington Team Partner

Rzeszów
zobacz więcej »

Auto-Marco - Pilkington Team Partner

Nisko
zobacz więcej »

FHU REWES - Pilkington Team Partner

Dębica
zobacz więcej »

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN