Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Szukasz szyby w niskiej cenie?
U nas dodatkowo dostaniesz światową jakość! Sprawdź sam.

Szyby samochodowe Szczecin - wymiana - naprawa - Woj. Zachodniopomorskie

e-max.it: your social media marketing partner
Fachowe doradztwo, sprawna realizacja usługi i profesjonalne wykonywanie wszystkich czynności to czynniki, dzięki którym oferta Pilkington zadowoli każdego właściciela pojazdu. Naszą specjalnością są szyby samochodowe – nie tylko dostarczamy szeroką gamę wyrobów do aut wielu producentów, ale też zajmujemy się ich wymianą i naprawą. Docieramy do klientów z każdego zakątka Polski, a w województwie zachodniopomorskim nasze salony partnerskie mieszczą się w takich miastach jak Szczecin, Szczecinek i Koszalin. W przypadku zainteresowania usługami z zakresu auto glass zachęcamy do kontaktu z wybranym punktem Pilkington – z przyjemnością udzielimy potrzebnych informacji na temat możliwości naprawy bądź wymiany przeszkleń.

Jak przebiega wymiana szyb samochodowych w Pilkington?

Jeśli podczas wstępnej konsultacji okaże się, że uszkodzenie powierzchni nie kwalifikuje się do naprawy, nie ma powodu do zmartwień. Wymiana szyb samochodowych w Pilkington jest możliwa dzięki temu, że posiadamy w ofercie niezwykle szeroki wybór fabrycznie nowych przeszkleń w wersji przedniej, tylnej i bocznej przeznaczonych do aut różnych marek z rozmaitych roczników. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność, że dobierzemy element precyzyjnie dopasowany do konkretnego pojazdu.

Jeżeli naprawa szyby nie będzie możliwa, rozpoczniemy procedurę usunięcia starego przeszklenia samochodowego i zastąpimy go nowym. Pracownicy Pilkington uważnie dobierają części i weryfikują ich stan techniczny, by mieć pewność, że efekt wykonanej usługi będzie cechować się poprawą komfortu oraz bezpieczeństwa podczas korzystania z auta. Niewłaściwie dopasowane przeszklenie może bowiem generować hałas w trakcie jazdy oraz pogarszać widoczność.

Warto zwrócić uwagę na fachowe przeprowadzenie wszystkich czynności związanych z wymianą szyby samochodowej. Odpowiednio zabezpieczamy wnętrze pojazdu i precyzyjnie dobieramy niezbędne akcesoria, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić.

Skorzystaj z naprawy auto szyb w salonach Pilkington

Alternatywą dla wymiany zniszczonego auto przeszklenia jest naprawa szyb samochodowych. Realizacja tej usługi jest możliwa wówczas, gdy uszkodzenie nie jest zbyt głębokie i rozległe. Odprysk lub pęknięcie nie może też znajdować się w polu widzenia kierowcy, występować zbyt blisko krawędzi ani znajdować się na specjalnej powierzchni np. solarycznej. Dlatego niezbędna jest fachowa ocena uszkodzenia przeprowadzana przez pracowników Pilkington. Analizują oni charakter uszczerbku, odprysku lub pęknięcia i na tej podstawie określają, czy możliwa jest naprawa, czy też konieczna jest wymiana szyby samochodowej.

Dużą zaletą tej pierwszej opcji jest krótki czas realizacji usługi z zakresu auto glass, a także atrakcyjna cena. W Pilkington możemy przywrócić nawet 95% pierwotnej wytrzymałości szyby samochodowej, zachęcamy więc do kontaktu z nami lub wizyty w jednym z salonów partnerskich w województwie zachodniopomorskim. Z wymiany lub naprawy uszkodzonych przeszkleń można skorzystać w punktach zlokalizowanych w Szczecinie, Szczecinku bądź Koszalinie. Wybór usług auto glass Pilkington to gwarancja sprawnego i profesjonalnego przeprowadzenia wszelkich czynności mających na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników pojazdu.

Autoszybyszczecin.pl – Pilkington Team Partner

Szczecin ul. Santocka 39. Wjazd z ul. Santocka w bramę Centrum Budownictwa (SCMB) , na wprost 60 m. Zielony budynek serwisowy.
zobacz więcej »

Glasscar – Pilkington Team Partner

Szczecin ul. Jagiellońska 67B, tel. 91 488 51 86
zobacz więcej »

Auto Szyby Szczecinek / Trans Telekom - Pilkington Team Partner

Szczecinek
zobacz więcej »

Auto-Blach - Pilkington Team Partner

Biesiekierz k.Koszalina
zobacz więcej »

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN