Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Szukasz szyby w niskiej cenie?
U nas dodatkowo dostaniesz światową jakość! Sprawdź sam.

Szyby samochodowe Bydgoszcz - wymiana - naprawa - Woj. Kujawsko-Pomorskie

e-max.it: your social media marketing partner
Za komfort kierowcy i pasażerów, a także bezpieczeństwo korzystania z pojazdu odpowiada wiele czynników - w tym stan techniczny przeszkleń. Szyby samochodowe powinny zapewniać doskonałą widoczność i cechować się precyzyjnym dopasowaniem do karoserii auta. Dlatego ich wymianę lub naprawę uszkodzonej powierzchni należy powierzyć profesjonalistom, którzy dokonają fachowej oceny i przeprowadzą niezbędne prace. W województwie kujawsko-pomorskim z usług z zakresu auto glass można skorzystać w punktach partnerskich Pilkington zlokalizowanych we Włocławku, Toruniu, Inowrocławiu oraz Bydgoszczy.

Profesjonalna naprawa i wymiana auto przeszkleń - Pilkington

Dostarczamy fabrycznie nowe auto szyby spełniające te same normy jakościowe, co wyroby od producentów. Dzięki temu wykonana z ich użyciem wymiana przeszkleń samochodowych przyniesie oczekiwany efekt. Jeśli jednak uszkodzenie powierzchni nie będzie zbyt głębokie, rozległe ani nie znajdzie się w polu widzenia kierowcy lub zbyt blisko krawędzi, możliwa będzie jego naprawa. W Pilkington zajmują się tym profesjonaliści, którzy fachowo przeprowadzają każdy etap, by przywrócić nawet do 95% pierwotnej wytrzymałości przeszklenia.

Wymiana szyb samochodowych dotyczy zarówno aut osobowych, jak i ciężarowych, dostawczych, a także autobusów. Co więcej, wszystkie wyroby Pilkington spełniają wymagania systemu ADAS, dlatego można mieć pewność odnośnie do ich wysokiej jakości. W znacznym stopniu przekłada się ona na komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z pojazdu po wymianie elementu. Właściwie dopasowana szyba samochodowa ma bowiem wpływ na słyszalny hałas podczas jazdy, widoczność sytuacji na drodze czy prawidłowe działanie wycieraczek podczas deszczu.

Skorzystaj z usług z zakresu auto glass

Wartym uwagi rozwiązaniem w przypadku pojawienia się pęknięć, odprysków czy innych uszkodzeń na powierzchni auto przeszklenia jest naprawa szyb samochodowych zamiast wymiany. W Pilkington dbamy o sprawną i rzetelną realizację usługi. Wykonujemy ją tak, by przywrócić niemal całkowitą oryginalną wytrzymałość części. Decydując się na naprawę elementu w jednym z naszych salonów w województwie kujawsko-pomorskim, można liczyć na krótki czas wykonania niezbędnych prac, a także atrakcyjną cenę, która będzie wynosić około 250 zł brutto.

Trzeba mieć przy tym na uwadze, że usunięcie uszkodzeń z przeszklenia nie zawsze jest możliwe. Rozwiązaniem okazuje się wówczas fachowa wymiana szyby samochodowej, z której również można skorzystać w punktach Pilkington, jeśli pracownicy stwierdzą, że naprawa nie jest zalecanym rozwiązaniem w konkretnym przypadku.

Gdzie naprawić lub wymienić auto szyby w kujawsko-pomorskim?

W województwie kujawsko-pomorskim z usług Pilkington z zakresu auto glass można skorzystać w kilku serwisach. Mieszczą się w Bydgoszczy, Inowrocławiu, Włocławku i Toruniu, a dane kontaktowe do każdego punktu znajdują się na naszej stronie. Osoby zainteresowane wymianą lub naprawą szyb samochodowych w Pilkington z pewnością docenią fachowe doradztwo, sprawną realizację usług i wysoką jakość oferowanych auto przeszkleń pasujących do pojazdów różnych marek. Przekonaj się o tym osobiście - odwiedź jeden z naszych punktów!

Dynamic Auto - Pilkington Team Partner

Włocławek
zobacz więcej »

Inter Glas - Pilkington Team Partner

Toruń
zobacz więcej »

Ino-Glas Tomasz Grabowski - Pilkington Team Partner

Inowrocław
zobacz więcej »

PREMIO Auto-Serwis, Opony, Auto-Szyby - Pilkington Team Partner

Bydgoszcz Toruńska 101, parking podziemny Tesco
zobacz więcej »

Premio Auto Mania Serwis S.C. - Pilkington Team Partner

Bydgoszcz
zobacz więcej »

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN