Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Szyby samochodowe Gdańsk, Gdynia, Sopot - wymiana - naprawa - Woj. Pomorskie

e-max.it: your social media marketing partner
Jeśli szukasz części do pojazdów osobowych i ciężarowych, które zapewnią dobrą widoczność podczas jazdy, zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Obejmuje ona szyby samochodowe w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i innych miastach województwa pomorskiego. Zajmujemy się ich wymianą, a także świadczymy usługi naprawy. Gwarantujemy jakość porównywalną do oryginalnych wyrobów od producentów. Ponadto oferta Pilkington zawiera szeroką gamę modeli przeznaczonych do aut wielu marek - zarówno rozpoznawalnych na całym świecie, jak i nieco mniej popularnych. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, w zakres której wchodzą auto szyby i związane z nimi usługi.

Firmowe i partnerskie serwisy Pilkington w Pomorskiem

Zakres działalności Pilkington obejmuje różne miasta w województwie pomorskim. Jedną z proponowanych usług jest profesjonalna wymiana szyb samochodowych, ale zajmujemy się też naprawą uszkodzonych powierzchni. Można z nich skorzystać w naszym salonie firmowym w Gdańsku albo udać się do jednego z auto serwisów partnerskich zlokalizowanych w Gdyni, Sopocie, Kościerzynie, Tczewie, Malborku, Słupsku i Kwidzynie. W Pilkington dbamy o sprawne przeprowadzenie niezbędnych prac i oferujemy fachowe doradztwo.

Warto mieć na uwadze fakt, że naprawa szyb samochodowych lub ich wymiana odbywa się w kompleksowy sposób. Po zakończeniu prac auto jest wyposażone w fabrycznie nowe przeszklenia w doskonałym stanie technicznym i z uwzględnieniem niezbędnych akcesoriów. Przekłada się to na bezpieczeństwo i komfort jazdy, dlatego warto skorzystać z oferty Pilkington w tym zakresie.

Profesjonalna wymiana i naprawa auto szyb

Specjaliści Pilkington kompleksowo podchodzą do każdego zlecenia, niezależnie od jego charakteru. Przykładowo wymiana szyby samochodowej polega nie tylko na usunięciu przeszklenia i zastąpieniu go nowym. W trakcie wykonywania usługi pracownicy uważnie sprawdzają stan techniczny części, upewniają się, czy nie zachodzi potrzeba wykonania dodatkowych czynności i starannie przeprowadzają cały proces.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku naprawy uszkodzonej auto części. W pierwszej kolejności przeprowadzana jest ocena, aby stwierdzić, czy dane pęknięcie kwalifikuje się do klejenia. W niektórych przypadkach uszkodzenie może być zbyt obszerne, by naprawa była możliwa. Konieczna może okazać się wówczas wymiana elementu – dlatego istotną kwestią jest fachowa ocena stanu powierzchni samochodowej, na której pojawiło się pęknięcie lub odprysk.

Pilkington - usługi z zakresu auto glass

Zarówno w przypadku naprawy, jak i wymiany auto szyby w firmowym lub partnerskim serwisie Pilkington, można liczyć na sprawne wykonanie usługi oraz fachowe doradztwo. Zapewniamy także dostępność wymiennych części samochodowych o bardzo dobrych właściwościach optycznych. W naszej ofercie znajdują się przeszklenia przeznaczone do pojazdów samochodowych wielu marek i z różnych roczników. Zajmujemy się naprawą i wymianą przednich, bocznych, a także tylnych szyb. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub skorzystania z naszych usług z zakresu auto glass zapraszamy do punktu firmowego Pilkington w Gdańsku bądź serwisów partnerskich m.in. w Gdyni, Kościerzynie, Tczewie i innych miastach w województwie pomorskim.

Firmowy serwis szyb samochodowych Pilkington Automotive Sp. z o.o.

Gdańsk Oliwa / Sopot Al. Niepodległości 606-610, wjazd od ul. Czyżewskiego w Gdańsku-Oliwie.
zobacz więcej »

AutoGlas Wróblewski - Pilkington Team Partner

Chojnice
zobacz więcej »

Auto Szyby Części Mariusz Reclaf - Pilkington Team Partner

Kościerzyna
zobacz więcej »

Auto-Glas - Pilkington Team Partner

Tczew
zobacz więcej »

Autoszyby - Pilkington Team Partner

Malbork
zobacz więcej »

Autoglass – Serwis - Pilkington Team Partner

Gdańsk
zobacz więcej »

Auto-Glas - Pilkington Team Partner

Słupsk
zobacz więcej »

Auto-Glass-Expert - Pilkington Team Partner

Kwidzyn
zobacz więcej »

Auto Glass Service Paweł Sokołowski - Pilkington Team Partner

Gdynia Teren dawnej bazy PKS
zobacz więcej »

Car-Glass Pilkington Team Partner

Gdańsk
zobacz więcej »

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN