Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Firmowy serwis szyb samochodowych Pilkington Automotive Sp. z o.o.

ul. Podmiejska 39
41-940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska 39, trasa wylotowa z Piekar Śl. na Bytom Radzionków.
tel.: 32 630 75 82
Infolinia Pilkington: 15 644 55 05

 

Firmowy serwis szyb samochodowych Pilkington Automotive Sp. z o.o.

 

Wysoka jakość, niskie ceny, Pisemna Gwarancja.

Produkowane w Polsce szyby samochodowe Pilkington mają jakość szyb oryginalnych.

Masz uszkodzoną szybę w samochodzie? 
W firmowym warsztacie Pilkington naprawimy ją lub wymienimy na szybę Pilkingtona o jakości oryginału.    Niskie ceny – najlepiej sprawdzić je samemu. Pilkington - Dobra zorta.

Wskazówki dojazdu.

wskazówki dojazdu markowe szybyUlica Podmiejska jest to trasa wylotowa z Piekar Śl. na Bytom Radzionków. Mieścimy się za stacją diagnostyczną DIAGNOTRANS i za pawilonem meblowym KSK. Można dojechać do nas, skręcając przy pawilonie meblowym KSK lub od strony stacji diagnostycznej, budynek poniżej. Mieścimy się w szarym budynku piętrowym na parterze.

Nasze usługi:

  • Wymiana montaż  wklejanie szyb samochodowych.
  • Naprawa szyb przednich.
  • Sprzedaż szyb do wszystkich rodzajów samochodów i do autobusów.
  • Hydrofobizacja –  nakładanie warstwy typu Nano dającą efekt  niewidocznej wycieraczki.
  • Sprzedaż i montaż akcesoriów : kleje do wymiany szyb, uszczelki,  listwy oraz pióra wycieraczek.

Pynknyto  szyba w aucie?
Szczaskano łot kamyniow?
Szyba na Śląsku musi być jak Robota, solidna.
Jadymy durch na Pilkingtonie.  Robiymy gibko, dobrze i solidnie.
Pilkington - Dobra zorta.

W serwisach Pilkington oferujemy bezgotówkową wymianę i naprawę szyb w ramach Ubezpieczenia Szyb typu „Autoszyba”  i Ubezpieczenia Auto Casco.

Wymiana szyb samochodowych Pilkington Piekary Śląskie Warsztat wymiany szyb samochodowych Pilkington w Piekarach Śląskich Warsztat wymiany szyb samochodowych Pilkington w Piekarach Śląskich Warsztat wymiany szyb samochodowych w Pilkington Piekary Śląskie Przykładanie szyby przedniej w warsztacie Pilkington w Piekarach Śląskich Wklejanie szyby przedniej samochodowej w serwisie auto szyby Pilkington Piekary Śląskie Podmiejska 39 Wymiana  auto szyby szyby samochodowej w Pilkington Piekary Śląskie Wymiana przedniej szyby samochodowej w warasztacie Pilkington Auto szyby Pilkington do BMW Z4 Piekary Śląskie Auto szyby Pilkington Piekary Śląskie BMW Z4 Pilkington auto szyby do oryginalnego Mini Cooper Trico-Flex- wycieraczki samochodowe w Pilkington auto szyby Łódź Bałuty

 

Prosimy o telefon Dzwoniąc bezpośrednio do warsztatu lub na infolinię Pilkington: 15 644 55 05 można uzyskać  dodatkowe informacje i umówić  się na naprawę lub wymianę szyby w Państwa  aucie.
Nasze szyby idealnie pasują do każdego samochodu , a dzięki ich wytrzymałości, będą służyć Ci przez długi czas.
Jakość naszych szyb i usług potwierdzamy pisemną gwarancję. Dwuletnia na szybę i wieczysta gwarancja na usługę wymiany szyby.

ADAS - Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy Serwis auto szyby  Pilkington wyposażony w urządzenie do kalibracji kamer systemu ADAS Pilkington ADAS Calibration Station

Właściwa kalibracja kamer systemu ADAS jest możliwa tylko dla szyb produkowanych zgodnie z normami OEM, które spełniają wszystkie wymagania producentów samochodów, w tym wymagania systemów ADAS.

Serwisy szyb samochodowych firmy Pilkington Automotive są wyposażone w urządzenia do wykonywania kalibracji kamer montowanych na szybach. Jeśli montaż szyby w Państwa samochodzie powinien zakończyć się kalibracją kamer systemu bezpieczeństwa, to możemy wykonać ją na miejscu w naszym serwisie.

Wykonujemy usługi kalibracji kamer samochodowych systemów bezpieczeństwa ADAS po wymianie szyby przedniej, dla Klientów indywidualnych i dla Warsztatów.

ADAS - Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy.

Najczęściej obejmują system ostrzegania o niebezpieczeństwie kolizji, automatyczne hamowanie awaryjne, aktywny tempomat, asystent pasa ruchu, monitorowania martwego pola, rozpoznawanie znaków drogowych, asystenta parkowania czy chociażby adaptacyjne reflektory, które mogą swym światłem omijać pojazdy czy zmieniać światła drogowe na mijania.

 

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN