Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Firmowy serwis szyb samochodowych Pilkington Automotive Sp. z o.o.

Al. Armii Krajowej 61
50-541 Wrocław
Al. Armii Krajowej 61. Dzielnica Krzyki na terenie Centrum biurowo-magazynowego Atal.
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
tel.: 71 326 84 00
Infolinia Pilkington: 15 644 55 05

 

Firmowy serwis szyb samochodowych Pilkington Automotive Sp. z o.o.

Wysoka jakość, niskie ceny, Pisemna Gwarancja.

Produkowane w Polsce szyby samochodowe Pilkington mają jakość szyb oryginalnych.

Zapraszamy do serwisu szyb samochodowych prowadzonego przez firmę Pilkington. Pilkington produkuje w Polsce kilka milionów szyby samochodowych. Auto szyby dostępne w naszym firmowym warsztacie są tej samej jakości, jak szyby dostarczane przez nas do fabryk samochodów.

Gdy mamy uszkodzoną szybę w samochodzie i musimy skorzystać z pomocy, to potrzebny jest dobry warsztat.
Technicy z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem.
Dobrej jakości materiały montażowe, kleje i odpowiednie narzędzia.
Auto szyby o jakości szyb oryginalnych potwierdzone certyfikatem.

Wskazówki dojazdu.

wskazówki dojazdu markowe szybyOsiedle Tarnogaj w dzielnicy Krzyki na terenie Centrum biurowo-magazynowego Atal. Wjazd od ulicy Bogedaina zaraz po skręcie z ulicy Armii krajowej w Bogedaina trzeba skręcić na teren Atalu w lewo.

Na rogu Armii Krajowej z Bogedaina znajduje się niebieski biurowiec a na nim baner ze strzałką na Markowe Szyby Samochodowe.

Po wjeździe z ulicy Krakowskiej na estakadę rozpoczynającą Armii Krajowej należy skręcić w pierwszą możliwą w lewo a następnie w lewo na teren ATALU.

Jadąc od strony ul. Borowskiej należy przejechać skrzyżowanie z ul.Tarnogajską i skręcić w następną tj. ul.Bogedaina w prawo a następnie w lewo na teren Atalu. Znajdujemy się vis a vis hurtowni motoryzacyjnej Inter Cars

Warsztat własny - Pilkington Automotive Poland - Wrocław Warsztat własny - Pilkington Automotive Poland - Wrocław Warsztat własny - Pilkington Automotive Poland - Wrocław Warsztat własny - Pilkington Automotive Poland - Wrocław Wymiana szyb samochodowych Pilkington Wrocław Szyby samochodowe Pilkington Wrocław Auto szyby Pilkington Wrocław Auto szyby Armii Krajowej Wroclaw Wymiana przedniej szyby samochodowej w warsztacie Pilkington 1 Trico-Flex- wycieraczki samochodowe w Pilkington auto szyby Łódź Bałuty

Ocenimy uszkodzenie Państwa szyby i jeśli będzie to możliwe to naprawimy ją. Jeśli będzie konieczna wymiana to zrobimy to i udzielimy pisemnej gwarancji. Dwa lata gwarancji na szybę i wieczysta gwarancja na usługę wymiany szyby.

Jeśli chcecie Państwo rozliczyć szkodę z Ubezpieczenia Szyb i Ubezpieczenia Auto Casco, to usługę wykonany bezgotówkowo i załatwimy niezbędne formalności.

Prosimy o bezpośredni kontakt z naszym warsztatem lub z infolinią Pilkington: 15 644 55 05. Odpowiemy na Państwa pytania i przekażemy dodatkowe informacje, oraz możemy  umówić naprawę lub wymianę szyby w Twoim aucie.

Szyby Pilkington idealnie pasują do każdego samochodu.

ADAS - Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy Serwis auto szyby  Pilkington wyposażony w urządzenie do kalibracji kamer systemu ADAS Pilkington ADAS Calibration Station

Właściwa kalibracja kamer systemu ADAS jest możliwa tylko dla szyb produkowanych zgodnie z normami OEM, które spełniają wszystkie wymagania producentów samochodów, w tym wymagania systemów ADAS.

Serwisy szyb samochodowych firmy Pilkington Automotive są wyposażone w urządzenia do wykonywania kalibracji kamer montowanych na szybach. Jeśli montaż szyby w Państwa samochodzie powinien zakończyć się kalibracją kamer systemu bezpieczeństwa, to możemy wykonać ją na miejscu w naszym serwisie.

Wykonujemy usługi kalibracji kamer samochodowych systemów bezpieczeństwa ADAS po wymianie szyby przedniej, dla Klientów indywidualnych i dla Warsztatów.

ADAS - Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy.

Najczęściej obejmują system ostrzegania o niebezpieczeństwie kolizji, automatyczne hamowanie awaryjne, aktywny tempomat, asystent pasa ruchu, monitorowania martwego pola, rozpoznawanie znaków drogowych, asystenta parkowania czy chociażby adaptacyjne reflektory, które mogą swym światłem omijać pojazdy czy zmieniać światła drogowe na mijania.

 

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN