Znajdź warsztat

Infolinia serwisu Pilkington

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN

Firmowy serwis szyb samochodowych Pilkington Automotive Sp. z o.o.

ul. Hawelańska 1
61-625 Poznań
ul. Hawelańska 1. Lokalizacja pomiędzy ul. Lechicką a Naramowicką. Dzielnica Winogrady.
tel.: 61 827 78 88
Infolinia Pilkington: 15 644 55 05

 

Firmowy serwis szyb samochodowych Pilkington Automotive Sp. z o.o.

Wysoka jakość, niskie ceny, Pisemna Gwarancja.

Produkowane w Polsce szyby samochodowe Pilkington mają jakość szyb oryginalnych.

Wjazd od ul. Naramowickiej w Ziarnistą lub Lechickiej z kierunku od Ronda Obornickiego.

Zapraszamy do firmowego warsztatu Pilkington w Poznaniu. U nas najwyższa jakość idzie w parze z niskimi cenami. W naszym serwisie możecie Państwo naprawić uszkodzoną szybę lub wymienić ją na nową Pilkington o jakości szyb oryginalnych.
Każdy klient otrzymuje od nas Kartę Gwarancyjną , wieczystą gwarancję na wykonaną usługę wymiany szyby w samochodzie oraz dwuletnią na szybę.

Poznanioku lajsnij se nowa szyba za nie duże bejmy

W ofercie Pilkington:

  • Naprawa uszkodzeń punktowych na przedniej szybie.
  • Wymiana, wklejania szyb do każdej marki samochodu.
  • Duży asortyment , auto szyby do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów.
  • Usługa nakładania powłoki hydrofobowej z efektem niewidocznej wycieraczki.
  • Sprzedaż i montaż piór wycieraczek
  • Szeroki wybór akcesoriów montażowych: kleje do wymiany szyb, uszczelki, narzędzia.
  • Wykonujemy kalibrację kamer systemu bezpieczeństwa ADAS po wymianie szyby przedniej.

Serwisy wykonują bezgotówkową wymianę i naprawę szyb z Ubezpieczenia Szyb i Ubezpieczenia Auto Casco. Współpracuje z lokalnymi i ogólnopolskimi flotami samochodów.

Warsztat wymiany szyb samochodowych Pilkington Poznań Warsztat wymiany szyb samochodowych Pilkington Poznań Warsztat wymiany szyb samochodowych Pilkington Poznań Warsztat wymiany auto szyb Pilkington Poznańń Warsztat Pilkington Poznań ul. Hawelańska 1 Wymiana szyby samochodowej w Pilkington Poznań Wymiana przedniej szyby w Pilkington Poznań Renault Magnum wymiana szyby w Pilkington Poznań Przygotowanie szyby do montażu Renault Magnum w Pilkington Poznań Wymiana przedniej szyby w Renault Magnum w warsztacie Pilkington Wymiana szyby autobusowej w Pilkington Poznań Hawelańska 1 Wymiana szyb w autobusie Pilkington Poznań Szyby do autobusów Pilkington Poznań Szyby autobusowe Pilkington Poznań Hawelańska 1 Montaż szyb autobusowych w Pilkington Poznań Trico-Flex- wycieraczki samochodowe w Pilkington auto szyby Łódź Bałuty


ADAS - Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy Serwis auto szyby  Pilkington wyposażony w urządzenie do kalibracji kamer systemu ADAS Pilkington ADAS Calibration Station

Właściwa kalibracja kamer systemu ADAS jest możliwa tylko dla szyb produkowanych zgodnie z normami OEM, które spełniają wszystkie wymagania producentów samochodów, w tym wymagania systemów ADAS.

Serwisy szyb samochodowych firmy Pilkington Automotive są wyposażone w urządzenia do wykonywania kalibracji kamer montowanych na szybach. Jeśli montaż szyby w Państwa samochodzie powinien zakończyć się kalibracją kamer systemu bezpieczeństwa, to możemy wykonać ją na miejscu w naszym serwisie.

Wykonujemy usługi kalibracji kamer samochodowych systemów bezpieczeństwa ADAS po wymianie szyby przedniej, dla Klientów indywidualnych i dla Warsztatów.

ADAS - Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy.

Najczęściej obejmują system ostrzegania o niebezpieczeństwie kolizji, automatyczne hamowanie awaryjne, aktywny tempomat, asystent pasa ruchu, monitorowania martwego pola, rozpoznawanie znaków drogowych, asystenta parkowania czy chociażby adaptacyjne reflektory, które mogą swym światłem omijać pojazdy czy zmieniać światła drogowe na mijania.

 

Kontakt

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Tel.: +48 15 644 55 05
E-mail: markoweszyby@pilkington.pl
NIP: 8641393724
Numer KRS: 0000024909
Kapitał zakładowy: 30 510 500 PLN