Mapa dystybutorów - markowe szyby samochodowe do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Znajdź dystrybutora auto szyb w swojej okolicy.

Get Adobe Flash player

Aktualności

< >

Pilkington Automotive rusza z produkcją szyb samochodowych w Chmielowie

Ryszard Jania, prezes Zarządu Pilkington Automotiwe Poland odbierając zezwolenie na pierwszy etap inwestycji zaczął od...

Aktualności

Więcej

Pilkington Automotive Poland a środowisko naturalne

Pilkington Automotive Poland bardzo poważnie traktuje swoje zobowiązania wobec środowiska naturalnego. Oddziaływanie zakładu przejawia się...

Aktualności

Więcej
SZYBY TYLNE - SZYBA TYLNA

SZYBY TYLNE - SZYBA TYLNA:

Odkładać remont szyby tylne nie warto, ponieważ zza malutkiego pęknięcia może bardzo szybko utworzyć się ogromna pajęczyna z pęknięć. Jak tylko stanęło jasne, że jest potrzebny remont tylnej szyby, trzeba zatrzymać się, skorystać się skotczem dla zaklejania szyby czy pęknięcia i pojechać do najbliższego autoserwisu, tym samym pozbawiwszy się od dużych kosztów. Jest możliwa strata pewnego czasu w oczekiwaniu wyniku, lecz to galimatias w porównaniu z możliwymi finansowymi stratami.

W pewnych wypadkach sama szyba tylna demonstruje wysoką kruchość, toż dowolny dotyk maistra dodaje jej nowych pęknięć. Dla tego remontu ono nie poddaje się, i potrzebuję zamiana szyby tylnej. Po takiej zamianie kierowca musi pogodzić się z niektórymi ograniczeniami: on już nie potrafi postawić samochód na lampas, bo przekrzywienie karoserii poruszy całość zastygłego materiału, wskutek czego pójdzie nowe zwrócenie do autoserwisu.

Tylna szyba mniej narażona na oddziaływanie fizyczne żwiru drogi i pr. czynników zewnętrznych. I jednakowo tylna szyba rozbijają się.

Często słyszą się skargi właścicieli samochodu o tym, co wieich auto tylna szyba rozsypała się bez widzianych przyczyn. I to, niestety, częściej odbywa się w zimne pory roku. Jest tylko jedno logiczne wyjaśnianie takiemu zjawisku - spady tiempieratur. Tylna szyba praktycznie wszystkie auta ma elektryczne ogrzewania, którymi, najszybciej, i podejmują się nierównomierne nagrzewanie szkło, i to prowokuje przedwczesną jego zamianę.

Urządzenie tylnej szyby samochodem odbywa się za pomocą bystrosochnuszczego kleić-uszczelniacz. Dziękując mu za dwa-trzy godziny można pojechać na swojom samochodzie.