Mapa dystybutorów - markowe szyby samochodowe do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Znajdź dystrybutora auto szyb w swojej okolicy.

Get Adobe Flash player

Aktualności

< >

Szyby z Sandomierza dla Jaguara

Dzięki inżynierom z sandomierskiej fabryki Pilkington Automotive udało się rozwiązać problem z ogrzewanymi szybami w...

Aktualności

Więcej

Pilkington Automotive rusza z produkcją szyb samochodowych w Chmielowie

Ryszard Jania, prezes Zarządu Pilkington Automotiwe Poland odbierając zezwolenie na pierwszy etap inwestycji zaczął od...

Aktualności

Więcej

Pilkington Automotive Poland a środowisko naturalne

Pilkington Automotive Poland bardzo poważnie traktuje swoje zobowiązania wobec środowiska naturalnego. Oddziaływanie zakładu przejawia się...

Aktualności

Więcej
ceny szyb samochodowych

Jak formują się ceny szyb samochodowych

Potem, jak z szybą coś odbywa się, dowolny autowłaściciel szuka centrum, w którym on potrafi nabyć i ustalić takie samo. Zajmujemy się sprzedażą szyb samochodowych za rozsądnymi dla klientów cenami. Właśnie dzięki im nasz autoserwis nie utonął wśród konkurencji innych kompanii.

Asortyment naszego serwisu nie ma ograniczeń, sprzedajemy i boczne, i czołowe, i tylne szyby samochodowe, które dostarczają nam od naszych partnerów. Ceny, które ustalamy na auto szyby kształtują się na podstawie mnóstwa czynników. W-pierwszych, to producent szyb, niż bardziej znany pojawia się marka, to tym odpowiednie drożej będzie jego produkcja, realizowana u nas w centrum. Ale niska cena, nie zawsze mówi o tom, co producent zły, po prostu on jeszcze tylko zjawia się na rynku i chce polecić siebie.

Dajemy pełną gwarancję jakości produktu, którą pozostawiać naszym klientom. W-drugich, ceny szyb samochodowych zależy i od typu, tak tripleks o wiele drożej odnosłojnogo albo stalinita, dlatego on i stosuje się zazwyczaj w miejscu przednich szyb. Dla nas z powagą ustalić cenę na auto szyby jak można poniżej dlatego, żeby nasi klienci byli zadowoleni z naszego serwisu, przecież w czasie swobodnej rynkowej konkurencji, to jeden z najważniejszych załogow powodzenia. Cała produkcja, którą kupujecie u nas przeszła przez sprawdziania jakości i odpowiada wszystkim potrzebnym parametrom.